skopiuj
Blachy se zstali

O firmie

Witamy na stronie naszej firmy.

Jesteśmy hurtownią wyrobów hutniczych. Firma istnieje na rynku od 2014 roku. Siedziba firmy znajduje się w Płocku w centralnej Polsce.

W 2018 uruchomiliśmy najnowocześniejszą w Polsce i w pełni zautomatyzowaną linię do szlifowania, szczotkowania i foliowania blach nierdzewnych i kwasoodpornych. Unikalne możliwości produkcyjne maszyny wyróżniają nas na terytorium wschodniej części Europy.

W naszym magazynie posiadamy blachy ze wszystkich hut z całego świata.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w ofercie firmy znajdują się także wyroby długie (profile, rury, płaskowniki, pręty itp. oraz blacha w kręgach), jak również stal jakościowa i aluminium. Wszystkie oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższą jakość (rodzaj, skład chemiczny i pochodzenie).

Dziś Krup Metale Polska to niezawodny i wiarygodny partner biznesowy dla firm z całej Polski i Europy. W roku 2022 obsłużyliśmy kilkuset klientów z różnych branż i sektorów gospodarki, dostarczając prawie 4 tys. ton stali. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i terminowości skutecznie zaspokajamy potrzeby przedsiębiorstw z wielu gałęzi przemysłu.

Własna flota transportowa pozwala nam skrócić terminy realizacji do niezbędnego minimum (max 48h).

Zaawansowana technologia, nowoczesny sprzęt i doświadczenie stanowią gwarancję jakości naszych usługi produktów.

Nasza misja

Każde zamówienie traktujemy z jednakowym zaangażowaniem i ściśle współpracujemy z naszymi klientami podczas całego procesu obsługi. Misją naszej firmy jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów poprzez rozwiązywanie najtrudniejszych problemów technicznych dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu.

Nasze certyfikaty: